Dostawa i płatności


Poniżej przedstawiamy kilka przydatnych informacji na temat dostawy i metod płatności dostępnych w Naszym sklepie internetowym. Udoskonaliliśmy płatności do najmniejszego minimum – bankowość elektroniczna. Dzięki temu zostaje do zrealizowania jedynie dostawa balonów w wyznaczone miejsce.


Sposoby dostawy zamówionych balonów


Pamiętaj, aby przy zamówieniu zaznaczyć datę dostawy balonów z helem. Dzięki temu będziemy się z Państwem kontaktować w celu uzgodnieniu konkretnej godziny dostawy zamówienia. Staramy się, aby każde zamówienia było dostarczane zgodne z wytycznymi jednak prosimy wziąć pod uwagę czynniki zewnętrzne na które nikt nie ma wpływu.


Jaką lokalizację obsługujemy


Działamy na terenie całego Podkarpacia. Jeśli chcesz, aby Nasza firma dostarczyła balony w inną lokalizację prosimy o kontakt w sprawie ustalenia kosztów dostawy i możliwości logistycznych.


Metody płatności


Płatności na stronie www.BALONYzHELEM4u.pl realizuje system płatności tPay należący do Krajowy Integrator Płatności S.A. ul. Św. Marcin 73/6 61-808 Poznań, NIP: 7773061579 REGON: 300878437 KRS: 0000412357.

Wszystkie płatności w sklepie realizujemy TYLKO elektronicznie. Jeśli wybierasz opcję ODBIORU OSOBISTEGO także trzeba uregulować płatność poprzez system. Przyspieszy to odbiór zamówienia, które będzie czekać na Państwa gotowe w jednej z lokalizacji stacjonarnych.