Dostawa i płatności


Poniżej przedstawiamy kilka przydatnych informacji na temat dostawy i metod płatności dostępnych w Naszym sklepie internetowym. Udoskonaliliśmy płatności do najmniejszego minimum – bankowość elektroniczna. Dzięki temu zostaje do zrealizowania jedynie dostawa balonów w wyznaczone miejsce.


Sposoby dostawy zamówionych balonów


Pamiętaj, aby przy zamówieniu zaznaczyć datę dostawy balonów z helem. Dzięki temu będziemy się z Państwem kontaktować w celu uzgodnieniu konkretnej godziny dostawy zamówienia. Staramy się, aby każde zamówienia było dostarczane zgodne z wytycznymi jednak prosimy wziąć pod uwagę czynniki zewnętrzne na które nikt nie ma wpływu.


Metody płatności


Płatności na stronie www.BALONYzHELEM4u.pl realizuje system płatności tPay należący do Krajowy Integrator Płatności S.A. ul. Św. Marcin 73/6 61-808 Poznań, NIP: 7773061579 REGON: 300878437 KRS: 0000412357.

Wszystkie płatności w sklepie realizujemy TYLKO elektronicznie. Jeśli wybierasz opcję ODBIORU OSOBISTEGO także uregulować trzeba zamówienie poprzez system płatności. Przyspieszy to odbiór zamówienia, które będzie czekać na Państwa gotowe.